Sale
-21%

MD Security – Garrett Super Scanner

170  135  Including tax

21% Off.
QTY:

Product Description

MD SECURITY – GARRETT SUPER SCANNER

 

md security garrett super scanner ανιχνευτής μετάλλων ασφαλείας

 

Eshte modeli klasik i detektoreve te dores nga Garrett.

Vetem duke shtypur nje buton te thjeshte, qarku automatik elektronik i aparatit detekton te gjitha metalet, duke perfshire armet e te gjitha madhesive si dhe thikat e permasave te vogla.

Ai ofron kontroll automatik dhe bateri. Pasi ka kryer identifikimin, ne kemi sinjal me ton dhe sinjal vizual. Ekziston mundesia per te ulur fuqine e kerkimit afer dyshemese metalike.

 

SPECIFIKIMET:

 • Frekuenca Operative: 95KHz
 • Pesha : 0.5 pounds
 • Thellesia: 8.3 cm
 • Hollesia: 4.13 cm
 • Gjatesia: 42 cm
 • Rregullimi: Automatik
 • Indikatore: boks – drite LED – Mireseardhje – vend karikimi baterie
 • Celesa: ndrysho 3 pozicione (ON = ndez aparatin, OFF = mbyll aparatin, pulsim) eliminim interferencash me qark te mbyllur.
 • Bateria: Nje ne 9 VOLT (Mban deri ne 80 ore)
 • Instruksione: Greqisht
 • Garanci: 24 muaj

 

AKSESORE EKSTRA:

 • KIT I RIKARIKUESHEM batterish (perfshin baterite dhe karikuesin)
 • Kufje
 • HAPESIRA E KUTISE

 

Ne kemi mundesine dhe dijen se si te garantojme sigurine me detektore ne hapesira si: stadiume, salla takimi per banka, zyra postare, burgje te sigurise te larte, detektime ne publik, bashki, seminare, palestra, shkolla, universitete, aeroporte, porte, kazino etj.

Cmimi

Dergese falas per blerje mbi 100 €

Na pëlqeni në Facebook

Regjistrohuni ne Youtub ne kanalin tone

Na ndiqni në Instagram