Sale
-10%

Nokta RS Pinpointer

99.00  Including tax

10% Off.
QTY:

Product Description

KUJDES!
ΕKompania “AR METAL DETECTORS” është kompania e vetme e autorizuar nga Detektorët NOKTA MAKRO në Shqipëri dhe Kosovë.
Tregoni kujdes ndaj produkteve dhe furnizuesve të paautorizuar kur blini një produkt të Detektorëve Nokta Makro!
Origjinaliteti, instruksionet dhe garancia sigurohen nga Detektorët Nokta Makro dhe Kompanitë e autorizuara!

nokta rs pinpointer

 

Mos e humbni kohën duke gërmuar, shpejtoni kërkimin tuaj!

Gjeni qëllimet më shpejt dhe më të lehtë!
Nuk merr kohë për të humbur kohën duke gërmuar për të gjetur qëllime. Pinpointer i NOKTA RS do të ndjekë objektivat me saktësi të madhe.

Përdorim i shumëfishtë
Ju mund të përdorni Pinpointer RS jo vetëm për zbulimin e hobbies metalike, por edhe për zbulimin e tubave metalike, kabllove, thonjve dhe bazave metalike.

nokta rs pointer

Zgjidhni midis paralajmërimit të zërit ose alarmit të dridhjeve
Me slider, ju mund të zgjidhni se si funksionon detektor kur zbulon një metal për të prodhuar një alarm audible ose vibruese alarm. Frekuenca e bip ose dridhjes do të rritet sipas distancës së objektivit duke ndihmuar në gjetjen e saj.

Koka e zbulimit 360 shkallë
Kjo ju jep mundësinë për të gjetur objektiva metali brenda një vrime. Ju mund të skanoni një zonë më të madhe duke përdorur pinpointer RS ​​paralel në sipërfaqen e kërkimit dhe të gjeni objektivin tuaj.

Koordinimi Automatik
Ofron ndjeshmëri maksimale pa nevojë për rregullim. Vetëm ndizni pajisjen dhe është gati për përdorim.

 

Elektrik dore LED
Aktivizimi automatik në errësirë. Mund ta aktivizoni lenten manualisht duke mbuluar sensorin e dritës së pajisjes.

Shef i zbulimit të papërshkueshëm nga uji
Kjo ju lejon të përdorni Pinpointer RS në ujë të cekët kur është e nevojshme.

Rasti i Zones
Vendoseni në rripin tuaj për ta mbajtur atë me lehtësi, siguri dhe komoditet në RS Pinpointer kur nuk e përdorni atë.

εικόνες για nokta pinpointer

έρευνα νομισμάτων rs pin pointer

 

KUJDES!!! 

Kompania AR Metal Detectors ju ofron mundesine te keni udhezimet e perdorimit ne gjuhe te shumta per te gjitha ata qe blejne detektoret e metaleve nga dyqani yne.

Jemi te vetmit qe tashme mund tju instruktojne mbi detektoret metalike me udhezime edhe ne gjuhen shqipe.

 

Manual Perdorimi ne Shqip Manuak Perdorimi ne Anglisht Manual Perdorimi ne Greqisht

Dergese falas per blerje mbi 100 €

Na pelqeni ne Facebookj

Regjistrohuni ne Youtub ne kanalin tone

Na ndiqni ne Instagram