Sale
-16%

KAMERA NENUJORE 360º – 50m

1,050.00  Including tax

16% Off.
QTY:

Product Description

KAMERA NENUJORE 360º – 50m

Kamera nenujore eshte pajisja me e mire per te eksploruar fundin e detit, keshtu qe ju mund te shihni “te gjalla” dhe ne kohe reale anijet e mbytura  si dhe cfaredo objekti qe ndodhet ne fund te detit. Per shembull: nje ore, nje kuti, nje amfore balte, peshq, oktapode etj., mund t’i shohim ne thellesi 50 metra.

Eshte pajisja me e pershtatshme per detet, liqenet, lumenjte, puset dhe per vendet ku nuk mund te arrije ndonje pajisje tjeter.

underwater camera 360 50m

Nje sistem i integruar profesional i monitorimit nenujor. Ai eshte montuar ne nje valixhe te fuqishme mbrojtese qe perfshin te gjitha pajisjet e nevojshme per te filluar kerkimin tuaj. Imazh LCD me cilesi te larte, 50m kabllo kundra ujit, kamera me cilesi te larte CCD me aftesi te perceptimit edhe ne kushte te erreta. Kamera nenujore ofron 100% transportueshmeri dhe perdoret kryesisht per qellime shkencore dhe arsimore.

Eshte kamera e vetme per momentin ne bote qe mund te na jape nje imazh te vertete ne thellesi te medha deri ne 50 metra brenda ne uje.

underwater camera 360 50munderwater camera 360 50munderwater camera 360 50m

Tani asgje nuk mbetet pa u zbuluar, kemi nje “aleat” te mire.

Kjo kamere eshte ideale per kontrollin e shpimeve, akset vertikale te zhytura. Mund te kontrollojme nese ka ndonje problem me nivelin e ujit ne shpime. Perdorimi i kameres nuk eshte i kufizuar vetem ne dete, liqene dhe lumenj, por edhe ne akset, pompat dhe tubat e zhytur.

Tani mund te kemi nje pamje reale te gjendjes se shpimit tone me kete kamera.

Sistemi i kameres me rezolucion te larte me kabllo dhe 7 inç LCD ekran. Kjo pakete e plote eshte autonome dhe ju mund ta merrni me vete ne varken tuaj ose kudo qe te deshironi.

underwater camera 360 50munderwater camera 360 50munderwater camera 360 50m

Specifikimet e kameres:

7’’ ekran me ngjyra TFT LCD

Perceptim me rreze infra te kuqe/infrared

50 metra kabllo

Bateri e rikarikueshme

Kamera e levizshme CCD

Ekran me rezolucion te larte

Tre menyra te ngarkeses me energji elektrike:

AC 110-240V 60 / 50Hz (me celes)

Ngarkese elektrike me bateri

Dimensionet 41.5 x 19.5X 33 cm

KUJDES!!! 

Kompania AR Metal Detectors ju ofron mundesine te keni udhezimet e perdorimit ne gjuhe te shumta per te gjitha ata qe blejne detektoret e metaleve nga dyqani yne.

Jemi te vetmit qe tashme mund tju instruktojne mbi detektoret metalike me udhezime edhe ne gjuhen shqipe.

 

Manual Perdorimi ne Shqip Manual Perdorimi ne Anglisht Manual Perdorimi ne Greqisht

Dergese falas per blerje mbi 100 €

Na pelqeni ne Facebookj

Regjistrohuni ne Youtub ne kanalin tone

Na ndiqni ne Instagram