Filter Cmimi

Price Filter

Dërgesë falas për blerje mbi 100 €

Na pëlqeni në Facebook

Regjistrohuni në kanalin tonë të YouTube

Na ndiqni në Instagram

Detektore per Hobby

 • Sale
  -7%

  KARAKTERISTIKA         1.  Frekuenca te shumfishta perdorimi Zgjidhni midis 3 frekuencave te perdorimit te Ipmact 5khz, 14khz dhe 20khz. Tre detektore metalesh ne nje per tju lejuar ju te gjeni nga nje therrime e vogel Ari natyral siperfaqesor deri dhe ne nje senduk thesari me permasa te medha. 2. Dy (2) funksionalitete […]

  1,050.00 1,130.00  Including tax
 • Sale
  -5%

  KARAKTERISTIKA         1.  Frekuenca te shumfishta perdorimi Zgjidhni midis 3 frekuencave te perdorimit te Ipmact 5khz, 14khz dhe 20khz. Tre detektore metalesh ne nje per tju lejuar ju te gjeni nga nje therrime e vogel Ari natyral siperfaqesor deri dhe ne nje senduk thesari me permasa te medha. 2. Dy (2) funksionalitete […]

  1,300.00 1,370.00  Including tax
 • MAKRO RACER 2 PAKETA STANDARTE     Modeli i ri i detektorit Racer 2 I Makros i bazuar në teknologjinë Racer perforcohet me të gjitha karakteristikat qe ju duhen përdoruesve per kerkime monedhash, sende te cmuara dhe bizhuteritë.     Detektori metalik Racer 2 do t’ju magjepse me performance e tij të shkëlqyer dhe karakteristikat […]

  650.00  Including tax
 • Sale
  -24%

  MAKRO RACER 2 PAKETA PRO   Modeli i ri i detektorit Racer 2 I Makros i bazuar në teknologjinë Racer perforcohet me të gjitha karakteristikat qe ju duhen përdoruesve per kerkime monedhash, sende te cmuara dhe bizhuteritë.     Detektori metalik Racer 2 do t’ju magjepse me performance e tij të shkëlqyer dhe karakteristikat e […]

  800.00 1,050.00  Including tax
 • MAKRO RACER 2 PAKETA PRO   Modeli i ri i detektorit Racer 2 I Makros i bazuar në teknologjinë Racer perforcohet me të gjitha karakteristikat qe ju duhen përdoruesve per kerkime monedhash, sende te cmuara dhe bizhuteritë.     Detektori metalik Racer 2 do t’ju magjepse me performance e tij të shkëlqyer dhe karakteristikat e […]

  1,050.00  Including tax
 • Prezantimi I detektorit më revolucionar të metaleve SIMPLEX +, I përdorshëm deri 3 metra brenda në ujë. Është detektori më ekonomik në gjithë botën për mundësitë që ofron dhe teknologjinë që përmban, kombinim që detektorët e tjerë të metaleve dhe floririt nuk e kanë. Nuk është rastësi që jemi në vendin e parë në gjithë […]

  350.00  Including tax
 • Prezantimi I detektorit më revolucionar të metaleve SIMPLEX +, I përdorshëm deri 3 metra brenda në ujë.   Është detektori më ekonomik në gjithë botën për mundësitë që ofron dhe teknologjinë që përmban, kombinim që detektorët e tjerë të metaleve dhe floririt nuk e kanë. Nuk është rastësi që jemi në vendin e parë në […]

  420.00  Including tax
 • MINI HOARD !!! Ju prezantojmë serinë e parë të papërshkueshme nga uji të detektorëve të metaleve për fëmijë në botë! Për gjuetarët e rinj të thesareve në të ardhmen…   KUJDES !!! Ne jemi përfaqësuesit e vetëm të kompanisë Nokta – Makro në Shqipëri dhe Kosovë. Kushtojini vëmendje dyqanit që zgjidhni për të blerë detektorin […]

  130.00  Including tax
 • MIDI HOARD !!! Ju prezantojmë serinë e parë të papërshkueshme nga uji të detektorëve të metaleve për fëmijë në botë! Për gjuetarët e rinj të thesareve në të ardhmen…   KUJDES !!! Ne jemi përfaqësuesit e vetëm të kompanisë Nokta – Makro në Shqipëri dhe Kosovë. Kushtojini vëmendje dyqanit që zgjidhni për të blerë detektorin […]

  165.00  Including tax
 • Sale
  -10%

  MAKRO MULTI KRUZER DETEKTOR NENUJOR METALESH ME FREKUENCA TE SHUMEFISHTA       PREGATITUNI PER NJE EKSPERIENCE TE RE DHE TE MAHNITSHME DETEKTIMI METALESH!   Detektori i metaleve nenujor Multi Kruzer do te gjeje sende ne vende qe jane kontrolluar me pare edhe nga detektore te tjere metalesh, duke ofruar rezultatet dhe thellesine me te […]

  850.00 949.00  Including tax
 • DETEKTOR  ARI GOLD KRUZER PER GJURMIMIN ME TE MIRE TE ARIT NATYROR!         Duke vepruar ne nje frekuence te larte prej 61kHz, detektori i arit Gold Kruzer do te gjeje objekte ne terrene ari tashme te zbuluara, duke ofruar ndjeshmerine me te mire edhe ne grimcat me te vogla te arit. Perveç […]

  950.00  Including tax
 • Sale
  -14%

  MAKRO GOLD RACER Detektor Metalik Versioni i plote     I ndertuar ne baze te teknologjise zbatuese te RACER, Gold RACER sjell nje arritje me te avancuara per arkerkuesit. Duke vepruar ne frekuencen 56 kHz, Gold RACER detekton grimcat me te imeta te shperfillura nga kushtet e ashpra te terrenit dhe te gureve te arit […]

  950.00 1,100.00  Including tax
 • Sale
  -11%

  Detektor metalesh Velox One Nje detektor ari i jashtezakonshem qe eshte i afte per zbulimin e metaleve edhe ne terrenet me te veshtira me pllaken e re te dizenjimit nen kushtet me te veshtira. Skanim ne thellesi te madhe Mekanizmi i shpejtesise se larte 3 tone audio ndarese/diferencuese Kerkimi “i heshtur” Perdorim i rehatshem dhe […]

  790.00 890.00  Including tax
 • Sale
  -5%

  NOKTA FORS RELIC Detektor Metalesh        Karakteristikat     Ekran i dyfishte LCD Ndryshim frekuencash ID dixhitale e objektivit & ID Masking Elektrik dore i integruar LED 6 Funksionet e kerkimit Pllaka kerkimi rezistente ndaj ujit Rregullueshmeria e nderprerjes se tingullit Perdorim I lehte Rregullueshmeria e tingullit te hekurit Ndertim ergonomik Monitorimi i tokes […]

  950.00 1,000.00  Including tax
 • Me detektorin e metaleve NOKTA Golden Sense, i krijuar posaçërisht për gjetje Ari, monedha dhe metale të tjera të vogla, do të zbuloni lehtësisht objekte në thellësi që detektorët e tjerë nuk mund të arrijnë. Sidomos në territore që janë të pasura me grimca ari, monedha dhe metale që ndodhen në thellësi, sipërfaqja e tokës […]

  950.00  Including tax
 • Sale
  -10%

  DETEKTOR ARI NOKTA AU GOLD FINDER       KARAKTERISTIKAT   Detektor ari me Frekuence te Larte Rezistent ndaj shiut dhe pluhurit (IP54) 3 Funksionet e Kerkimit – All Metal, Disc.1 Fast, Disc.2 Deep Perfshin 2 pllaka kerkimi kundraujit tip DD – 10″x5.5″ και 5″ (perfshihet edhe mbulesa e pllakes) Balancimi Automatik dhe Manual I […]

  900.00 1,000.00  Including tax