Tregues ekzakte

 • KUR THELLESIA, SHPEJTESIA DHE , SPEED & ENERGJIA KANE RENDESI… MENYRA PER TI ARRITUR QUHET ANFIBIO!   Cilesime         Me te gjitha opsionet e saj te reja plus 7 pllaka opsionale per te zgjedhur, Anfibio e re do te jete deshira me e madhe per detektim.   Kudo qe te jesh ne […]

  950  Including tax
 • Sale
  -5%

  NOKTA FORS RELIC Detektor Metalesh        Karakteristikat     Ekran i dyfishte LCD Ndryshim frekuencash ID dixhitale e objektivit & ID Masking Elektrik dore i integruar LED 6 Funksionet e kerkimit Pllaka kerkimi rezistente ndaj ujit Rregullueshmeria e nderprerjes se tingullit Perdorim I lehte Rregullueshmeria e tingullit te hekurit Ndertim ergonomik Monitorimi i tokes […]

  950 1,000  Including tax
 • Sale
  -16%

  TERHEQIA ME E MADHE PER DESHIREN TUAJ PER DETEKTIM! PSE TE PAGUANI PER NJE SCUBA DETECOR DHE POINTER VEC KUR MUND TI KENI TE DYJA BASHKE ME PULSEDIVE?     Cilesime       Edhe sikur te jesh nje profesionis, per nje qefli i detektimeve qe adhuron kerkimin ne toke dhe nen uje, Seti PulseDive […]

  210 250  Including tax
 • Sale
  -12%

  Pinpointeri me inovativ ne treg me modul wireless qe mund te transformohet edhe ne nje detektor Scuba!!! Pavarësisht nëse jeni një zhytës profesionist, pushues apo thjesht detektorist i cili do që të kërkojë si në tokë ashtu edhe nën ujë, PulseDive Pinpointer do t’ju ofrojë karakteristika unike që do të pasurojnë përvojën tuaj zbuluese. KARAKTERISTIKA: […]

  149 170  Including tax
 • Sale
  -6%

  GARRETT TREGUES PRO AT Detektor Metalik – Pinpointer Me një alarm të ri të zhdërvjellët, qëndrueshmëri dhe ndjeshmëri të shtuar, Pro Treguesi  i ri i Garrett ka gjithçka që ju keni ardhur të besoni nga origjinal … dhe më shumë!! Karakteristikat kryesore PRO POINTER: Humbja e alarmit Pinpointer. Pas 5 minutash të aktivizimit pa shtypje butoni, […]

  150 160  Including tax
 • Sale
  -15%

  PERSHKRIMI I papërshkueshëm nga uji (IP 67) Përdoreni atë për kërkim tokësor dhe nën ujë me lehtësi. Zbulimi në 360 ° Kjo ju mundëson që shpejt dhe lehtë të gjeni objektivin tuaj brenda një vrime  Gradime ndjeshmerie Me butonat +/-, mund të rregulloni ndjeshmërinë për të arritur performancën maksimale në çdo mjedis.  Ndricim LED Shihni […]

  140 165  Including tax
 • Sale
  -10%

  KARAKTERISTIKAT   Mos e humbni kohën duke gërmuar, shpejtoni kërkimin tuaj! Gjeni qëllimet më shpejt dhe më të lehtë! Nuk merr kohë për të humbur kohën duke gërmuar për të gjetur qëllime. Pinpointer i NOKTA RS do të ndjekë objektivat me saktësi të madhe. Përdorim i shumëfishtë Ju mund të përdorni Pinpointer RS jo vetëm […]

  99 110  Including tax