metal detector

 • Sale
  -4%

  MAKRO DEEPHUNTER 3D MAKRO ZBULUES I THELLESISE 3D PAKETA PROFESIONALE Ju prezantojme me Zbuluesin e thellesise 3D. Detektori i fundit per shume qellime me menu navigimi shqip. Makineria e vetme qe gjen thesare ne thellesi te medha, boshlleqe dhe monedha individuale.     Me ne fund, i vetmi detektor Zbuluesi i thellesise 3D qe mund […]

  4,700 4,900  Including tax
 • Sale
  -7%

  MAKRO JEOHUNTER SISTEMI I DYFISHTE 3D   Menuja e navigimit ne pajisje eshte ne shqip JEOHUNTER 3D DUAL SYSTEM eshte ndertuar me teknologjine me te avancuar dhe ka aftesine per te kryer kerkime mbi metale dhe boshlleqe. Ajo i takon kategorise se pajisjeve qe mund te kryejne kerkime ne nje thellesi te madhe dhe ndahen […]

  3,500 3,750  Including tax
 • Sale
  -24%

  MAKRO RACER 2 PAKETA PRO   Modeli i ri i detektorit Racer 2 I Makros i bazuar në teknologjinë Racer perforcohet me të gjitha karakteristikat qe ju duhen përdoruesve per kerkime monedhash, sende te cmuara dhe bizhuteritë.     Detektori metalik Racer 2 do t’ju magjepse me performance e tij të shkëlqyer dhe karakteristikat e […]

  800 1,050  Including tax
 • Sale
  -14%

  MAKRO GOLD RACER Detektor Metalik Versioni i plote     I ndertuar ne baze te teknologjise zbatuese te RACER, Gold RACER sjell nje arritje me te avancuara per arkerkuesit. Duke vepruar ne frekuencen 56 kHz, Gold RACER detekton grimcat me te imeta te shperfillura nga kushtet e ashpra te terrenit dhe te gureve te arit […]

  950 1,100  Including tax
 • Sale
  -11%

  MAKRO CF77 Zbuluesi i monedhave     PERFORMANCE E SHKELQYER NE TOKAT ME NIVEL TE LARTE MINERALIZIMI CF 77 Zbuluesi I monedhave detektori metalik ju lejon te detektoni arin,monedhat e vecanta, stolite, relika dhe objekte te tjera  te imeta te cilat nuk I keni gjurmuar me pare. Detektori e ben kete duke ofruar nje kerkim […]

  850 950  Including tax
 • Sale
  -5%

  NOKTA FORS RELIC Detektor Metalesh        Karakteristikat     Ekran i dyfishte LCD Ndryshim frekuencash ID dixhitale e objektivit & ID Masking Elektrik dore i integruar LED 6 Funksionet e kerkimit Pllaka kerkimi rezistente ndaj ujit Rregullueshmeria e nderprerjes se tingullit Perdorim I lehte Rregullueshmeria e tingullit te hekurit Ndertim ergonomik Monitorimi i tokes […]

  950 1,000  Including tax
 • Sale
  -11%

  Detektor metalesh Velox One Nje detektor ari i jashtezakonshem qe eshte i afte per zbulimin e metaleve edhe ne terrenet me te veshtira me pllaken e re te dizenjimit nen kushtet me te veshtira. Skanim ne thellesi te madhe Mekanizmi i shpejtesise se larte 3 tone audio ndarese/diferencuese Kerkimi “i heshtur” Perdorim i rehatshem dhe […]

  790 890  Including tax
 • Sale
  -15%

  GARRETT ATX Deepseeker Package detektor metalesh   Detektori i  metaleve Garrett ATX Deepseeker është detektori i fundit për aventurierë! Tani mund të kërkoni në mjedisin më ekstrem, pavarësisht nga kushtet mbizotëruese. Detektor i papërshkueshëm nga uji mund të arrijë një thellësi deri në  3.05 metra (10 feet). Një zgjedhje e mençur që plotëson kërkesat e […]

  2,500 2,950  Including tax
 • Sale
  -13%

  Detektori metalik Garrett GTI 2500 Paketa Pro GTI 2500 PRO PACKAGE eshte detektori metalik dhe i arit me i avancuar amerikan i prodhuar nga GARRETT ELECTRONICS USA dhe synon ne gjetjen e  perdoruesve qe kerkojne Besueshmeri, Cilesi te Ndertimit dhe performancen me te larte te mundshme.   Eshte e pajisur me shume pajisje elektronike dhe […]

  1,050 1,200  Including tax
 • GARRETT SEAHUNTER MARK II – Detektori nenujor I metaleve SEAHUNTER MARK II, detektori I preferuar I  zhytësve të thesareve në të gjithë botën për shkak të aftësisë së tij për të injoruar ujin me kripë. Rekomanduar për gjuetinë e monedhave, gjuetinë e bizhuterive, gjuetinë e relikeve,   plazhin e thatë / gjuetinë ne uje të […]

  740  Including tax
 • Sale
  -7%

  GARRETT AT PRO INTERNATIONAL detektor metalesh   AT PRO INTERNATIONAL GARRETT është një detektor metali me një ekran të madh të lexueshëm në të cilin kemi indikacione për ndarjen e metaleve dhe informacione të ndryshme për cilësimet dhe funksionet e makinës.   Është një aparature që mund të përdoret në kushte të këqija siç është […]

  630 680  Including tax
 • Garrett GTI 2500 detektor metalesh GTI 2500  eshte detektori metalik dhe i arit me i avancuar amerikan i prodhuar nga GARRETT ELECTRONICS USA dhe synon ne gjetjen e  perdoruesve qe kerkojne Besueshmeri, Cilesi te Ndertimit dhe performancen me te larte te mundshme.   Eshte e pajisur me shume pajisje elektronike dhe qarku i tij eshte […]

  950  Including tax
 • Sale
  -11%

  Garrett EuroACE Detektor metalesh Modeli i ri i Metal detektor Garrett EuroACE me kërkime të reja dimensionale kokë 28 x 22 centimetra (11 ‘x 8,5’ ‘inç), tipit DD, ka një ekran LCD për të cilat është njohja e identitetit të synuar dymbëdhjetë ( 12) kategori, ka pesë (5) programe kërkimore me ndarjes, katër (4) nivelet […]

  310 350  Including tax
 • Sale
  -15%

  Garrett Ace 300i Detektor Metalesh Evolucioni i Garrett eshte nje fakt! Teknologjia e sofistikuar DIXHITALE do te thote qe detektoret e rinj e rendisin objektivin ne nje shkalle prej 0 deri ne 99 dhe ofrojne informacion rreth identitetit te objektivit qe gjejme – DIFERENCIM/NDARJE – me saktesi te madhe. Garrett Ace 300i eshte i pershtatshem […]

  290 340  Including tax
 • Sale
  -21%

  Garrett ACE 200i detektor metalesh Evolucioni i Garrett eshte nje fakt! Teknologjia e sofistikuar DIXHITALE do te thote qe detektoret e rinj e rendisin objektivin ne nje shkalle prej 0 deri ne 99 dhe ofrojne informacion rreth identitetit te objektivit qe gjejme – DIFERENCIM/NDARJE – me saktesi te madhe.   Garrett Ace 200i eshte i […]

  190 240  Including tax
 • Sale
  -11%

  Garrett ACE 150 detektor metalesh.   Modeli GARRETT ACE 150 përmban pllaken e re hulumtimi tipit Proformance (6,5 ” x 9 ” inç), ka një ekran LCD për të cilat është njohja e identitetit të metaleve në pesë (5) kategori, ka tre (3 ) programe kërkimore me ndarje, tre (3) nivelet e matjes te monedhës […]

  160 180  Including tax
 • GARRETT TreasureHound EagleEye Përmbledhës i thellësisë për GTI 2500   TreasureHound EagleEye Deep Multiplier është një pajisje e projektuar posaçërisht për GTI 2500, duke zbuluar objektiva të mëdha, dy herë më të mëdha se disqet e tjera. Nuk zbulon objekte të vogla, të tilla si monedha. Në këtë mënyrë, çdo bip i ri do të […]

  279  Including tax
 • Sale
  -6%

  GARRETT TREGUES PRO AT Detektor Metalik – Pinpointer Me një alarm të ri të zhdërvjellët, qëndrueshmëri dhe ndjeshmëri të shtuar, Pro Treguesi  i ri i Garrett ka gjithçka që ju keni ardhur të besoni nga origjinal … dhe më shumë!! Karakteristikat kryesore PRO POINTER: Humbja e alarmit Pinpointer. Pas 5 minutash të aktivizimit pa shtypje butoni, […]

  150 160  Including tax
 • Sale
  -8%

  NOKTA ULTRA SKANER Detektor Sigurie   Tiparet: ULTRA SKANER Detektor dore i cili mundeson sigurine ne Aeroportin Ataturk     Siguria po behet edhe me e rendesishme ne jeten publike te sotme. Prandaj, nevojiten zgjidhje te sigurise ne pothuajse çdo pjese te jetes sone te perditshme. Ultra Skaneri, me ndjeshmerine e tij perfundimtare, kohen e […]

  165 180  Including tax
 • Sale
  -18%

  MD GARRETT SUPER Skepter dore  Detektor metalik sigurie   MD GARRETT SUPER WAND eshte nje nga modelet me te reja te detektoreve te dores per arme i ofruar nga Garrett.   MD GARRET Super 360° detektori Skeptri i zonave ofron nje ndjeshmeri te njetrajtshme dhe eshte  nje tregues i saktesise per zbulimin e armeve dhe […]

  155 190  Including tax
 • MCD-100 Detektor metalik Kalim 6 Zonash   Detektori metalik MCD-100 është projektuar për përdorim të zakonshëm të sigurisë. Eshte ekonomik,praktik dhe me cmim te ulet. Kryesisht jane te programuara per nevoja detektimi per vende si:klube nate ose  vende argetimi. I dizenjuar sipas gjatesise trupore te njeriut dhe i ndertuar nga faqe elektromagnetike,sendet metalike  te mbajtura […]

  1,800  Including tax
 • Sale
  -5%

  MCD-200 6 Porte Detektimi Metalike 6 Zonash   MCD-200 6 porta e detektimit metalik per kalim zone eshte ekonomik dhe praktik me dizenjim te bukur   Percaktim i sakte i objekteve metalike qe nje person disponon. Dizajn i veçante per perdorim ne fabrika, dyqanet. Ai mund te perdoret si nje sistem kundervjedhjes per kontrollin e […]

  2,100 2,200  Including tax
 • Sale
  -10%

  MCD-300 6 Detektor metalik Kalim Zone   Porta e kalimit te detektorit metalik MCD-300 është ndërtim me cilësi të lartë me elektronikë moderne. I bërë me material të qëndrueshem, peshë të lehtë dhe pa luhatje te energjise. Ajo mund të gjejë lehtësisht objekte metalike si armë, mjete, produkte metalike, produkte elektronike dhe metale të tjera […]

  2,700 3,000  Including tax
 • MINEORO FG90 – Detektor Elektronik Metalesh   MINEORO FG90. Në detektorët me drejtim me rreze të gjatë fushat jonike zbulohen përmes fushave elektrostatike të gjeneruara nga rrotullimi i Tokës. Fushat Jonike përdorin fushat elektrostatike si shtigje – një tel i padukshëm – për të lëvizur nëpër hapësirë, në të gjitha pikat kardinale. Përhapja nuk është […]

  8,000  Including tax
 • Sale
  -10%

  KARAKTERISTIKAT   Mos e humbni kohën duke gërmuar, shpejtoni kërkimin tuaj! Gjeni qëllimet më shpejt dhe më të lehtë! Nuk merr kohë për të humbur kohën duke gërmuar për të gjetur qëllime. Pinpointer i NOKTA RS do të ndjekë objektivat me saktësi të madhe. Përdorim i shumëfishtë Ju mund të përdorni Pinpointer RS jo vetëm […]

  99 110  Including tax
 • VR 10000 LONG RANGE KING – Lokalizues Me Rreze te Gjate   Detektori metaleve  VR 10000 LONG RANGE KING  është versioni ynë i ri i azhurnuar i detektorit te vitit  2016.     Detektori ultrasonik me rreze të gjatë VR 10000 është një sistem i përparuar i zbulimit të metaleve dhe gurëve të çmuar që […]

  2,400  Including tax
 • WHITES COINMASTER GT Ανιχνευτής Μετάλλων   Το WHITES Coinmaster GT προσφέρει σταθερή απόδοση με χαρακτηριστικά που θα σας βοηθήσουν να ανακαλύψετε νομίσματα και κοσμήματα. Το Target ID σας δείχνει τον προσδιορισμό των στόχων, την στιγμή της αναζήτησης, ώστε να μπορείτε να δείτε και να ακούσετε το στόχο, και το βάθος ανάγνωσης σας βοηθά να ξέρετε […]

  380  Including tax
 • WHITES COINMASTER Ανιχνευτής Μετάλλων   Το WHITES Coinmaster προσφέρει σταθερή απόδοση με χαρακτηριστικά που θα σας βοηθήσουν να ανακαλύψετε νομίσματα και κοσμήματα. Το Target ID σας δείχνει τον προσδιορισμό των στόχων, την στιγμή της αναζήτησης, ώστε να μπορείτε να δείτε και να ακούσετε το στόχο, και το βάθος ανάγνωσης σας βοηθά να ξέρετε πόσο βαθιά […]

  165  Including tax
 • WHITES COINMASTER PRO ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΜΕΤΑΛΛΩΝ   Έξυπνη βαθμονόμηση: Εσείς επιλέγετε να τα ανιχνεύσετε ή να τα αγνοήσετε. Απλά πατήστε ένα κουμπί και τα καπάκια, τα καρφιά, τα αλουμινόχαρτα θα συμπεριληφθούν ή θα απορριφθούν. Το «έξυπνο» σύστημα βαθμονομεί κάθε ζώνη βασιζόμενο στην δική σας ρύθμιση διαχωρισμού. Θα αναρωτηθείτε πώς τα καταφέρνατε πριν χωρίς έξυπνη βαθμονόμηση.   […]

  200  Including tax
 • Το WHITES Coinmaster pro προσφέρει σταθερή απόδοση με χαρακτηριστικά που θα σας βοηθήσουν να ανακαλύψετε νομίσματα και κοσμήματα.

  200  Including tax
 • WHITES SPECTRA V3i Ανιχνευτής Μετάλλων   Το Spectra V3i είναι ο πρωτεύων ανιχνευτής μετάλλων της White’s. Έχουμε συμπεριλάβει όλες τις λειτουργίες για κυνήγι θησαυρού, και η επένδυση σας υποστηρίζεται από μια ολοκληρωμένη εγγύηση 2 ετών. Η όμορφη, οθόνη HD πλήρους χρώματος εξηγεί με σαφήνεια το βάθος και το είδος του μετάλλου των αντικειμένων που έχουν […]

  1,400  Including tax