Sale
-15%

GARRETT ATX DEEPSEAKER PACKAGE

2,500.00  Including tax

15% Off.
QTY:

Product Description

GARRETT ATX Deepseeker Package detektor metalesh

 

Detektori i  metaleve Garrett ATX Deepseeker është detektori i fundit për aventurierë! Tani mund të kërkoni në mjedisin më ekstrem, pavarësisht nga kushtet mbizotëruese. Detektor i papërshkueshëm nga uji mund të arrijë një thellësi deri në  3.05 metra (10 feet). Një zgjedhje e mençur që plotëson kërkesat e ushtrisë. Spiralja speciale e Garrett Gold DD ju ofron një ndjekje të sofistikuar nga objektiva si pikat e artë të artë në pikat e artë. Ndjeni agoninë dhe ekstazi ndërsa kërkoni me një nga detektorët më të mirë të metalit në treg që ju siguron besueshmërinë dhe sigurinë për të gjitha qëllimet që mund të ekzistojnë.

garrett atx deepseeker

Që tani e tutje, ju nuk do të ndryshoni mënyrën e kërkimit për të përmirësuar zbulimin e qëllimeve të ndryshme. Garrett ATX Deepseeker ka një spirale DD prej 20 inçësh (50.80 cm) dhe një rast të thyer të thyer për specifikimet ushtarake. Funksioni i nisjes së detektorit është i bazuar në teknologjinë e re revolucionare të pulsimit. Rregullimi i avancuar i tokës dhe kontrolli i hekurit. Kjo makinë ari mund të del në një mënyrë të tillë për të ruajtur më pak se 20 inç. Aktualisht është makina kryesore për nevojat tuaja.

 

garrett atx deepseekerKarakteristika:

* Përmasa maksimale e zbulimit për të gjitha objektivat. Nuk kërkohet të ndryshohet mënyra e funksionimit për të rritur thellësinë për një objektiv të caktuar dhe për të zvogëluar për një tjetër.
* Rregullim i avancuar në tokë. Detektor ka një gamë të gjerë të minierave tokë-to-tokë nga goldenpots në ujë të kripur pa pasur nevojë të ndryshojë mënyrën e kërkimit.
* Projektimi i specializuar për spirale kërkimi DD. Përmirëson zbulimin e objekteve të vogla pa nevojën për të zvogëluar shpejtësinë e skanimit të spirales.
* Kërkoni me lëvizje dhe pa trafik. Ofron performancë maksimale bazuar në nevojat dhe kërkesat e hulumtimit.
* Funksioni i kontrollit të shpejtë të hekurit dhe ndarja e rregullueshme.
* Njohja e Terrenit me 4 zgjedhje. Zgjidhni vendosjen e duhur për të trajtuar në mënyrë efektive tokat e vështira dhe tokat e mineralizimit të lartë.
* Dritat LED: Cilësimet e sinjalit dhe funksionit.
* Gjuha e papërshkueshme. E ndërtuar për të kërkuar pa kufje edhe në ujë. Detektor i papërshkueshëm nga uji për të kërkuar në lumenjtë dhe liqenet e detit.
* Skanimi i frekuencës Rregullim automatik për të eliminuar ndërhyrjet elektromagnetike.
* Rregullimi i volumit. Tani ju mund të merrni cilësi më të mirë të sinjalit që vijnë nga objektiva në thellësi të madhe ose nga objekte shumë të vogla. Kufizimi i sinjaleve nga objektet e sipërfaqes së madhe.
* Plotësisht funksionale. Garrett ATX metal dhe detektor ari mund të punojnë plotësisht të zgjeruara ose plotësisht të kapur duke minimizuar hapësirën. Pra, në lidhje me një spirale të vogël ne kemi një detektor metalik të fortë. Është e qartë se ne mund ta rregullojmë lartësinë e saj sipas preferencës sonë.

 

Paketa e plotë përfshin:

Detektor ATX me spirale prej 20 inç
Spirale 12 inç
Kufje me cilësi të lartë (Kufje të papërshkueshme të shitura veçmas)
Qese udhëtimi
Udhëtim valixhe
Gjerësia e detektorëve të Garrett – Rrypi i Transmisionit Special
Bateri alkaline AA dhe bateri AA rechargeable
Ngarkues i baterive

Aksesore

atx deepseekerGarrett cante atx deepseekerKufje kundra ujit atx deepseeker1/4″ Adaptor kufjesh atx deepseekerKapse atx deepseekerATX 8” Mbulese pllake e mbyllur
atx deepseekerATX 10″x12″ DD  mbulese pllake e hapur atx deepseekerATX 10″x12″ DD Mbulese pllake e mbyllur atx deepseekerATX 15″x20″ mbulese pllake teke atx deepseekerATX 15″x20″ mbulese pllake teke e mbyllur

 

ATX Pllaka kerkimi

atx deepseeker Deepseeker® 15 “x 20” (38 x 50 cm) Pllake kerkimi e hapur teke
Përdorni për gjetjen e objekteve më të mëdha dhe më të varrosura. Përfshin eliminimin e mbeturinave sipërfaqësore.
atx deepseeker 11 “x 13” (29.9 x 33 cm) Bllake kerkimi e mbyllur teke
Spiralja mono siguron thellësinë më të madhe të zbulimit në shumicën e kushteve të tokës. Garrett ekskluzive dizajn rrëshqitës mali ofron avantazhet e një spirale të montuar në qendër (balancë, tilting lehtë). Dizajni i spirales së ngurta është më rezistent ndaj ndikimit. Gjysma e përparme e sipërfaqes së sipërme të spirales së ngurta siguron një sipërfaqe të madhe të sheshtë për të përhapur një grusht të ndyrësi për të shoshitur për një copëz të vogël. Spirale ideal për prospectors dhe gjuetarët relike për përmirësuar rrëshqitje / scrubbing mbi furçë, shkëmbinj, etj
atx deepseeker 10″ x 12″ (25 x 31 cm) DD Pllake kerkimi e hapur
Hekuri i hapur është i preferuar për gjuetinë e ujit. Unique spirale eliptike e pjerrët rrit fushën e zbulimit në skajet dhe përmirëson manovrimin ndaj pengesave.
atx deepseeker 8″ (20 cm) Pllake teke e hapur
thellësi e shkëlqyeshme  në objektiva të vogla. Manovërueshmëri e përmirësuar në pastrim të rëndë dhe zona të ngushta.

 

Lloji i qarkut Teknologji palmike e avancuar
Ndarje I gradueshem, 25 vende
Funsionalitete kerkimi 2: Me levizje dhe statike
Gradim toke Ne toka metalore (gure metalike)
deri ne uje te kripur
Ton gradimi Po, i gradueshem
Frekuenca detektimi 730 dridhje/sekonde, e gradueshme
Kundra ujit deri 3 metra
Ndjeshmeria/ Gradime peshe Po
Qendrzim elektronik objektivi Po
Kontroll i shpejte hekurishtesh Po
Pllake kerkimi standarte 10″x12″ PROformance™ DD
Kufje standarte Te perfshira (pesha 450 g)
Gjeresia e rregullueshme 0.51m – 1.72m
Pesha totale 2.5 kgs
Bateri 8 AA (perfshihen) te rikarikueshme dhe karikues

 

KUJDES!!! 

Kompania AR Metal Detectors ju ofron mundesine te keni udhezimet e perdorimit ne gjuhe te shumta per te gjitha ata qe blejne detektoret e metaleve nga dyqani yne.

Jemi te vetmit qe tashme mund tju instruktojne mbi detektoret metalike me udhezime edhe ne gjuhen shqipe.

 

Manual Perdorimi ne Shqip Manual Perdorimi ne Anglisht Manual Perdorimi ne Greqisht

Dergese falas per blerje mbi 100 €

Na pelqeni ne Facebookj

Regjistrohuni ne Youtub ne kanalin tone

Na ndiqni ne Instagram