Sale
-12%

Nokta Makro PulseDive Pointer

159.00  Including tax

12% Off.
QTY:

Product Description

Pinpointeri me inovativ ne treg me modul wireless qe mund te transformohet edhe ne nje detektor Scuba!!!

KUJDES!

JEMI AGJENTËT EKSKLUZIVË TË NOKTA|MAKRO PËR SHQIPERINË DHE KOSOVË.

Kompania “AR METAL DETECTORS” është kompania e vetme e autorizuar nga Detektorët NOKTA MAKRO në Shqipëri dhe Kosovë.
Tregoni kujdes ndaj produkteve dhe furnizuesve të paautorizuar kur blini një produkt të Detektorëve Nokta Makro!
Origjinaliteti, instruksionet dhe garancia sigurohen nga Detektorët Nokta Makro dhe Kompanitë e autorizuara!

Pavarësisht nëse jeni një zhytës profesionist, pushues apo thjesht detektorist i cili do që të kërkojë si në tokë ashtu edhe nën ujë, PulseDive Pinpointer do t’ju ofrojë karakteristika unike që do të pasurojnë përvojën tuaj zbuluese.

KARAKTERISTIKA:

 

Dizajn i Patentuar

Ky dizajn novator lejon një shndërrim të shpejtë të pajisjes nga një Detektor Scuba në një Pinpointer dhe anasjelltas në disa sekonda.

IP68

I papërshkueshëm nga uji deri në 60m (200ft.)

Pulse Induction

Kjo teknologji e fuqishme lejon funksionimin shumë të qëndrueshëm në ujërat e kripës ose në çdo lloj toke.

Modul pa tel i integruar

E perdorshme me kufje pa tel Nokta Makro 2.4 GHz Green Edition

Alertet e Detektimit dhe Treguesit

1.Vetëm audio
2. Vetëm dridhje
3. Audio & Vibrim
Treguesi LED përveç ndonjë nga sa më sipër

 

 

 

Drita LED

Dritë elektrik dore
Shikoni me lehtësi objektivin tuaj gjatë natës ose kur gjuani nën ujë.

Rikthim i shpejtë

Siguron funksionimin e qëndrueshëm të pajisjes me shtypjen e një butoni.

Programi I zhytjes

Siguron funksionim më të lehtë nën ujë duke mbyllur çelësat dhe duke parandaluar që ato të shtypen nga presioni i ujit gjatë zhytjes së thellë.

Alarm I humbur

Pas 5 minutash pasiviteti, pajisja lëshon një alarm të dëgjueshëm dhe LED fillon të ndizet.

Mbulese e zevendesueshme dhe e forte

Spiralja me tregues të zëvendësueshëm vjen me një rast mbrojtjeje të guaskës së fortë për të parandaluar veshin e saj
maja e zbulimit

 

PERMBAJTJA E PAKETES:
1 – Kuti Sistemi
2 – Pllake e zevendesueshme kerkimi
3 – Mbajtese beli
4 – Kabell sigurie
5 – Kapak mbulues per baterine
6 – Kabell USB e rikarikueshme
7 – Manual perdorimi

 

PLLAKA KERKIMI:

SPECIFIKIME TEKNIKE:

Sistemi Operativ Tregues Pulsimi
Frekuenca Operative 3 kHz
Ndarje Frekuence Po
Kunder Ujit Deri ne 60m (200 ft)
Ndertuar me modulin Wireless Po
Programet e detektimit Audio/ Dridhje/ Auto+ Dridhje/
Ndjeshmeria 5 nivele te rregullueshme
Gjatesia 28 cm (11 inc)
Pesha 286 gr (10oz), duke perfshire kapaket
Bateria 1650 mAh, Litium Polimer
Garancia 2 vjet

Dergese falas per blerje mbi 100 €

Na pelqeni ne Facebookj

Regjistrohuni ne Youtub ne kanalin tone

Na ndiqni ne Instagram