Sale
-8%

NOKTA|MAKRO PulseDive Scuba 2-in-1 Set

230.00  Including tax

8% Off.
QTY:

Product Description

PulseDive Scuba 2-in-1 Set

TERHEQIA ME E MADHE PER DESHIREN TUAJ PER DETEKTIM!

PSE TE PAGUANI PER NJE SCUBA DETECOR DHE POINTER VEC KUR MUND TI KENI TE DYJA BASHKE ME PULSEDIVE?

 

KUJDES!

JEMI AGJENTËT EKSKLUZIVË TË NOKTA|MAKRO PËR SHQIPERINË DHE KOSOVË.

Kompania “AR METAL DETECTORS” është kompania e vetme e autorizuar nga Detektorët NOKTA MAKRO në Shqipëri dhe Kosovë.
Tregoni kujdes ndaj produkteve dhe furnizuesve të paautorizuar kur blini një produkt të Detektorëve Nokta Makro!
Origjinaliteti, instruksionet dhe garancia sigurohen nga Detektorët Nokta Makro dhe Kompanitë e autorizuara!

 

Cilesime


 

 

Edhe sikur te jesh nje profesionist, per nje qefli i detektimeve qe adhuron kerkimin ne toke dhe nen uje, Seti PulseDive 2-ne-1 do te jete terheqia me e madhe per kete vit! 

 


 

Nokta PulseDive Pinpointer
 • Dizajn i patentuar
  This innovative design allows for a quick transformation of the device from a Scuba Detector into a Pinpointer and vice versa in a matter of seconds.
Nokta PulseDive Pinpointer
 • IP68
  Kundra ujit deri ne 60 metra (200ft.)

 

Nokta PulseDive Pinpointer
 • Tregues Pulse
  Kjo teknologji e fuqishme lejon per veprime teper standarte ne uje te kripur ose ne cdo lloj uji.
Nokta PulseDive Pinpointer
 • Built-in Wireless Module
  Kompatibel me Nokta Makro 2.4 GHz Versioni i Gjelber i Kufjeve Wireless
Nokta PulseDive Pinpointer
 • Alarme detektimi & Tregues
  1. Vetem Audio
  2. Vetem Dridhje
  3. Audio & Dridhje
  Sinjalizues LED shtese per secilen nga kategorite e mesiperme

 


 

 


 

Nokta PulseDive Pinpointer
 • Blits LED
  Dallojeni lehtesisht objektivin tuaj nen uje ose ne erresire.

 

Nokta PulseDive Pinpointer
 • Kthim i Shpejte
  Siguron veprime stabel te paisjes me klikimin e nje butoni! 
 • Menyre zhytjeje
  Lejon veprime me te lehta nen uje duke bllokuar celesat dhe duke mos lejuar te prishen nga presioni i ujit pergjate zhytjeve.
Nokta PulseDive Pinpointer
 • Alarm i humbur
  Pas5 minutes inaktiviteti, paisja nxjer nje alarm me ton dhe me LED i cili fillon te pulsoje. 
Nokta PulseDive Pinpointer
 • Mbulese prej materjali te forte
  Treguesi i zevendesueshem me mbulesen perj materjali te forte vjen per te mbrijtur me se miri paisjen pergjate aventures te detektimit.

 

Permbajtia e Paketes

 


1 – Kuti Sistemi
2 – Pllake e zevendesueshme Scuba
3 – Mbulese pllake te zevendesueshme Scuba
4 – Pllake e zevendesueshme Pointeri
5 – Mbulese e forte e zevendesueshme Pointeri
6 – Mbajtese Beli
7 – Kabell sigurie
8 – Kapak mbulues per baterine
9 – Lidhes pllake
10 – Kabell USB e rikarikueshme
11 – Manual perdorimi, Certifikate garancie
12 – Kuti mbajtese prej materjali te forte

 

* Seti PulseDive eshte i disponueshem ne 2 ngjyra. E zeze ose e verdhe. Produkti i reklamuar eshte ai me ngjyre te verdhe. 

 

Pllaka kerkimi

 


Pllake e zevendesueshme Scuba (e verdhe) Pllake e zevendesueshme Scuba (e zeze) Pllake e zevendesueshme Pointeri

 

Aksesore

 


 

Mbulese e zevendesueshme Scuba Kuti me materjal te forte per Pointer (e verdhe) Kuti me materjal te forte per Pointer (e zeze) Hard-Shell Carrying Case
Mbajtese Beli Lidhes pllake Kapak mbulues per baterine Kabull i rikarikimi USB
2.4GHz Wireless Kufje (Edicioni i Gjelber) Kabull sigurie

 

 

 

Specifikime

 


 

Sistemi Operativ Tregues Pulsimi
Frekuenca Operative 3kHz
Ndarje frekuence Po
Kundra ujit Deri ne 60m (200ft.)
Built-in Wireless module Po
Menyra e detektimit Audio / Dridhje / Audio + Dridhje/ LED
Ndjeshmeria 5 nivele te rregullueshme
Gjatesia Scuba Detector: 39 cm (15.3”)
Pinpointer: 28 cm (11”)
Pesha Scuba Detector: 419 gr (14.8oz) perfshire mbulesen e pllakes
Pinpointer: 286 gr (10oz) perfshire kellefin high-shell
Bateria 1650mAh Lithium Polymer
Koha e Karikimit ≈2 ore
Garancia 2 vjet

 

 


 

 

Dergese falas per blerje mbi 100 €

Na pelqeni ne Facebookj

Regjistrohuni ne Youtub ne kanalin tone

Na ndiqni ne Instagram