Sale
-22%

KAMERA NENUJORE 20M

700.00  Including tax

22% Off.
QTY:

Product Description

KAMERA NENUJORE 20M

 

Kemi lira te humbura ne fund te detit ?

Tashme kemi pamjen me kameren nenujore. Si brenda ashtu edhe jashte ujit me kamerat me te pershtatshme ne bote.

Ne rekomandojme ate per profesionistet dhe kompanite qe duan te shohin ne thellesi te medha, gropa, shpella, puse, ura.

Kemi objekte te humbura ne fund te detit?

Tashme kemi pamjen me kameren nenujore. Si brenda ashtu edhe jashte ujit me kamerat me te pershtatshme ne bote.

Eshte e domosdoshme per hidrauliket qe duan te kontrollojne  tubat, kanalizimet, tunelet, boshlleqet, rrjedhjet ne boshlleqet dhe ne tubacionet.

underwater camera 50m yellowunderwater camera 50m yellowunderwater camera 50m yellow

 

Monedha ari, objekte ari dhe stoli, objekte metalike, pllaka ari, senduke/arka dhe cfare eshte akoma e zhytur ne uje dhe ne thellesi, objekte me vlere dhe me interes per njerez dhe kulturen. Tani me detektoret metalike dhe ari me te mire ne uje. Kemi nje pamje te vertete. Ne i shohim ato live reale.

Me kamerat nenujore cfare do te keni humbur ne liqene, dete, puse, lumenj dhe cfaredo qe ka lidhje me ujin ne thellesi te medha ose te vogla nuk mbetet me mister. Me kamerat me te mira ne te gjithe boten per profesionistet dhe sherbimet me karakter  publik dhe per ato me karakter privat. Ne sjellim dhe kemi pajisjen me te mire ekskluzivisht vetem per ju.

underwater camera 50m yellow

Aksesoret:

Kamera

Kabllo

Wireless Controller

Bateri e rikarikueshme

Kabell lidhes

Manual perdorimi

Valixhe prej gome

Valixhe per transport

 

 

 

 

 

 

 

Per shembull, nje anije e humbur nga lufta, nje anije e mbytur qe ne kohet e lashta, shpella, peshq dhe shume objekte te tjera te ndryshme. Keto objekte tani jane te lehta per tu “ zhvarrosur” nga thellesia dhe per te patur nje pamje reale. Sepse ne paraqesim detektoret me te afta ne planet.

 

underwater camera 50m yellowunderwater camera 50m yellowunderwater camera 50m yellow

underwater camera 50m yellow

 • KARAKTERISTIKAT:
  • MODELI MCD-110
  • Ekrani (ne inc) 7″
  • Sistemi PAL/NTSC
  • MODELI AT070TN01 V1 A070FW03 V2
  • PIXELS 1440*234
  • Kendi Optik (°) 65/65/40/65
  • Ndricimi (cd/m2) 400
  • Permasat (mm) 189*122*24
  • Pesha (g) 425
  • Video 1 (VIDEO INPUT/HYRJE TE DHENASH)
  • Furnizimi me energji 12V HYRJE TE DHENASH/12V PRODHIM INFORMACIONI
  • Fuqia 6W+2W
  • Manual gjuha shqip
  • FUNKSIONI ne formen  LART/POSHTE/MAJTAS/KTHIMI DJATHTAS
  • Lidhjet e jashtme AUDIO/POWER INPUT/POWER OUTPUT
  • Temperatura e punes (℃) -10~+50
  • Temperatura e magazinimit (℃) -20~+60
  • Lloji i kameres CMOS7910 me ngjyra ,CCD SHARP1/4 me ngjyra
  • Fuqia (W) CMOS 1W CCD 2.5W
  • Sistemi PAL/NTSC OPSIONALE
  • Percepetimi ne erresire/naten  9 LED 5-6M NEN UJE
  • Fokusimi (mm) CMOS 6mm CCD 3.6mm
  • Kendi optik(°) CMOS 62° CCD 97°
 • KUJDES!!! 

  Kompania AR Metal Detectors ju ofron mundesine te keni udhezimet e perdorimit ne gjuhe te shumta per te gjitha ata qe blejne detektoret e metaleve nga dyqani yne.

  Jemi te vetmit qe tashme mund tju instruktojne mbi detektoret metalike me udhezime edhe ne gjuhen shqipe.

   

   

  Manual Perdorimi ne Shqip Manual Perdorimi ne Anglisht Manual Perdorimi ne Greqisht

Dergese falas per blerje mbi 100 €

Na pelqeni ne Facebookj

Regjistrohuni ne Youtub ne kanalin tone

Na ndiqni ne Instagram