Sale
-20%

OFERTA 3 (Nokta Makro Simplex+, Premium Digger, Lavjerrës London 1, Nokta Pointer, LIBRI SHENJA DHE THESARE)

669  535  Including tax

20% Off.
QTY:

Product Description

Prezantimi I detektorit më revolucionar të metaleve SIMPLEX +, I përdorshëm deri 3 metra brenda në ujë.


Është detektori më ekonomik në gjithë botën për mundësitë që ofron dhe teknologjinë që përmban, kombinim që detektorët e tjerë të metaleve dhe floririt nuk e kanë.

Nuk është rastësi që jemi në vendin e parë në gjithë botën. SIMPLEX + zbulon objekte nga 0 deri 1.50 meter thellësi me çmim  shumë konkurues. Ju ftojmë të vizitoni dyqanin tonë që ta shikoni nga afër.

Është model i 2020 me risi teknologjike dhe 4 programe funksionimi. Bën ndarje të objekteve për të mos gjetur objekte pa vlerë si gozhdë apo hekur por objekte me vlerë. Simplex+ është i përdorshëm deri në 3m në ujë të ëmbël ose të kripur.

Ka 2 vjet garanci nga kompania “NOKTA MAKRO”  dhe suport Teknik nga kompania “Ar Metal Detectors”. Shoqërohet me manual përdorimi në gjuhën shqipe.


Është detektori i parë kundër ujit që ofron thellësi dhe teknologji të lartë. Njëkohësisht  shumë i thjeshtë për tu përdorur edhe nga përdorues fillestarë edhe i shkëlqyer për specialistët.

Je kërkues I ri metalesh dhe të duhet një detektor I thjeshtë?

Nuk kini mundësi ekonomike për një detektor të teknologjisë të fundit, por e dëshironi  një detektor për thellësi të mëdha dhe me teknologji të lartë?

Dëshironi një detektor kundër ujit me çmim ekonomik?

Nëse u përgjigjët PO tek njëra prej këtyre pyetjeve, SIMPLEX+ është zgjedhja e vetme që I mbulon të gjitha këto.

Me krenari të madhe ju ofrojmë detektorin SIMPLEX + i cili bën zbulimin cilësor të metaleve për të gjithë llojet e përdoruesve.

SIMPLEX+ është një detektor i thjeshtë për tu përdorur, vetënivelues dhe me balancim automatik të terrenit.

Ç’farë do që të kërkoni monedha, thesarë, flori në terren ose në ujë, SIMPLEX+ është më efikas, më i qëndrueshëm me stil modern dhe peshon shumë pak.

 

PAKETA GJITHASHTU PERFSHIN:

            NOKTA POINTER                            LAVJERRESI LONDON 1              PREMIUM DIGGER            LIBRI ME SHENJA DHE THESARE

 

 

 


Nokta PulseDive Pinpointer IP68

Zhytet plotësisht deri ne 3m në ujë të kripur apo të ëmbël duke pasur njëkohësisht mbrojtje të plotë ndaj hyrjes së pluhurit.

Nokta PulseDive Pinpointer Ndyshim i frekuencës
Largon lehtësisht ndërhyrjet elektromagnetike duke ndryshuar frekuencën.
Nokta PulseDive Pinpointer Toni i hekurit
Caktivizon ose rregullon vëllimin e tonit për sinjalin minimal të hekurit .
Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Dallim i metaleve të padëshiruar

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Përditësime të software në internet
Qëndroni të informuar me azhurnimet e software (përmes USB në PC tuaj) dhe shfytëzoni sa më shumë detektorin tuaj.
Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Modalitet pa kabllo të integruar
Kombinohet me kufje pa kabllo NOKTA MARI Green Edition 2.4 GHZ
Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Dridhje
Simplex+ do të lëkundet kur të zbuloje objektin, ideale për përdoruesit me dëmtim të dëgjimit si dhe për përdorim nën ujë
Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Karakteristika të kërkimit
Të gjitha metalet – Fushë – Park – Plazh

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Ndricimi 
Shkëlqim me dritë, I natës dhe përdorim nën ujë
Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Boshti Teleskopik
Boshti është I lartë 63cm (25’’) I shkëlqyer për transport të lehtë dhe për zhytje.
Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Peshë e lehtë (1.3kg)
I ekulibruar mirë, mund ta përdorni për shumë orë pa lodhje.
Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Bateri e integruar litiumi
Karikoni detektorin tuaj lehtësisht me karikuesin e furnizuar ose USB power Bank

Pjesët përbërëse:


 

1 – Njesia e komandave
2 – Pllake Kunder ujit DD 28cm /11inc (SP28) + Mbulesë
3 – Karikues USB dhe kabllo të dhënash
4 – Adaptori i kufjeve 4-6.3mm (1/4’’)
5 – Manual i përdorimit dhe garanci

 

 

Pllaka e kërkimitKundër ujit DD 28cm /11 (SP28) + Mbulesë

 

Aksesorë


Mbulesë SP28 e diskut të kërkimit Mbajtëse e krahut Boshti i mesëm Boshti i poshtëm
Rripi i krahut Montuesi i Diskut Karikues AC (220VAC/USB 2A) Karikues USB dhe kabllo
   
Modul pa kabllo EZ Kufje 2.4 GHZ Kufje kunder ujit Adoptor kufjesh (6.3mm1/4)

 

Specifikimet:


Parimi i funksionimit VLF
Frekuenca e funksionimit 12 kHz
Funksionet e kërkimit 4 (të gjitha metalet/Fusha/Park/Plazh)
Tonet audio 3
Filtri i ndarjes po
Ndjekja precize po
Dridhje po
Zhvendosja e frekuencës po
Rregullimi i ndjeshmërisë 6 nivele
ID e qëllimit 00-99
Disku kërkimit i përdorshëm në ujë DD28cm / 11 “(SP28)
ekran Ekran LCD grafik
Νdricimi mbrapa po
Νdricimi mbrapa po
Dritë elektrik po
Peshë 1.3 kg (2.9 lbs), përfshirë pllakën e kërkimit
Gjatësi 63 cm-132 cm (25 “-52”)
Bateri-Polimeri litium Polimeri litium 2300mAh
Garanci 2 vjet

Gjatësia e aksit 63 cm. I shkëlqyeshëm për transport të lehtë, ruajtje dhe zhytje!


 

Cmimi

Dergese falas per blerje mbi 100 €

Na pëlqeni në Facebook

Regjistrohuni ne Youtub ne kanalin tone

Na ndiqni në Instagram