Sale
-43%

Nokta Makro Invenio 3D Paketa Standarte

6,200.00  Including tax

43% Off.
QTY:

Product Description

INVENIO 3D DETEKTOR METALESH

 

KUJDES!

JEMI AGJENTËT EKSKLUZIVË TË NOKTA|MAKRO PËR SHQIPERINË DHE KOSOVË.

Kompania “AR METAL DETECTORS” është kompania e vetme e autorizuar nga Detektorët NOKTA MAKRO në Shqipëri dhe Kosovë.
Tregoni kujdes ndaj produkteve dhe furnizuesve të paautorizuar kur blini një produkt të Detektorëve Nokta Makro!
Origjinaliteti, instruksionet dhe garancia sigurohen nga Detektorët Nokta Makro dhe Kompanitë e autorizuara!

FILLIMI I NJE EPOKE TE RE NE DETEKTIMIN E METALEVE!

LERINI PAS BIPET BAZIKE DHE ID TE OBJEKTIVAVE!

 

 

Invenio metal detector eshte hapi i pare dhe i vetem revolucionar i ndermarre per te kthyer endern ne realitet ne industrine e detektoreve te metaleve!

 

Qe prej fundit te viteve 30′ te shekullit te kaluar, kur u krijuan detektoret e dores, megjithese detektoret e metaleve ishin te sukseshem, ne lidhje me qasjen e shume karakteristikave te reja paralelisht me zhvillimin e teknologjise, nuk ishin shume frytedhenese per sa i perket plotesimin e kerkesave te perdoruesve tradicionale.

Ajo qe shohim sot eshte se konkurenca e industrise ka bere qe te firmosen shume diploma per teknologjine ketu e shum vjet me pare, por akoma dhe sot nuk kane arritur te prodhojne bipe baze dhe njohjeje per objektiva dhe arriten te mos kene rrugedalje.

 

 

Nga ana tjeter perdoruesit presin shume me teper nga nje detektor:

1. Te zbulojne objektiva me te thella

2. Te mesojne llojin e metalit te detektuar

3. Te kene thellesi te sakta dhe

4. Te kene skemat e objektivave

5. Te percaktojne permasat e objektivave

6. Te detektojne anomali te terrenit

 

Kompania Nokta Detectors, qe prej krijimit te saj ka marre masat qe ta ktheje enderren e perdoruesve ne realitet. Pas shum vitesh studimesh intensive, Nokta ka arritur te pershtate sistemin e pare Smart Detector % Imaging ne bote – detektorin e metaleve Invenio. Nokta permban te gjithe teknologjine dhe njohjne e saj qe perdoren ne detektori i metaleve Invenio per te cilen kerkohen 3 diploma te ndryshme perdorimi.

Invenio eshte krijuar si nje platforme qe mund te ece dhe eshte programuar per tu perforcuar me te gjithe detektoret Hobi (per monedha dhe antika) si dhe me detektore ari natyral ne te ardhmen.

 

 

DETEKTORI I PARE SMART NE KOHE REALE NE BOTE QE TREGON ZKEMEN, THELLESINE DHE PERMASAT DHE VECIMIN E METALEVE TE NENDHESHME DHE ANOMALITE E TERENIT.

 

 

 


 

DETEKTIM DHE REZULTATE NE EKRAN
Test i nendheshem

 

 


 

 

 

Rrjet teknologjik  ΤRrketo teknologjik jep mundesine aparatures te jape rezultate te jashtezakonshme skematike si dhe tregues thellesie duke perdorur algoritme dhe gradime specifike!
Objektivash te shumfishta Objektiva qe mund te detektoni me Invenio pro: Thesare te fshehura ne thellesi, shpella, zgavra, monedha, anomali tokesore si carje, brima etj. Me pak fjale cdo send metalik ekziston nen toke! 
  Vecueshmeri e jashtezakonshme dhe mundesi zbulimi. Invenio pro permban ndarjen me te mire te metaleve boterisht dhe gjen akoma dhe objektivat te fshehura me mire, pas objektivave te padeshiruara.
  Rrezultate te larta dhe thellesi e pakrahasueshme. Zbuloni thesare ne thellesi qe detektoret e tjere as qe e enderojne. Teknologji e fundit, dizajn i avancuar dhe sukseshmeri ne rezultate qe ofrojne thellesi deri ne 2.5 metra
  Shpejtesi zbulimi flash. Behuni gati te mesoni cfar kane humbur detektoret e tjere te metaleve mes plehrave dhe hekurishteve! Levizeni pllaken shpejt dhe Invenio pro do vecoje sendet me saktesi te madhe dhe shpejtesi akoma dhe ne vende me perqendrim te madh hekurishtes dhe sendesh te tjera pa vlere. Fitoni kohe dhe mund pergjate kerkimeve tuaja dhe merni vetem sendet e cmuara. 
  6 funksionalitete kerkimi.  Ekzaminoni te gjitha llojet e tereneve per te gjitha llojet e objektivave dhe pa dallim me mundesi zgjedhieje midis 6 funksionaliteteve kerkimore.

3 Funksionalitete Palmike pa levizje: Baze / E posaceme / Crregullim tereni, zgavra
3 Funksionalitete me levizje: Te gjitha metalet / E shpejte / E thelle

  Rruajtie e imazheve Μundeni te ruani te gjithe grafiket 3 Dimensionale dhe imazhet e ekranit dhe ti kaloni ato ne kompjuterin tuaj kur te keni deshire.
  17 Gjuhe Αnglisht / GJermanisht/ Greqisht/ Τurqisht/ Ferngjsiht/ Ιtalisht / Rusisht / Αrabisht / Spanjisht / Κιnezce / Persiane / Βullgarisht / Serbisht / Rumanisht/ Holandisht / Portugalisht/ Polonisht
  Lidhje pa kabull 2,4 GHz Kutia e sistemit Invenio pro dhe boshti komunikojne pa kabull. Gjithashtu, perdoruesit qe nuk parapelqenjne kufje me kabull mund te blene kufjet apostafat prej 2.4 GHz. Shijoni lirine pa kabull ne kohe zero vonese per kerkimin pa kabull te rehatshe,. Harrojini kabujt me kufjet pa kabull te NOKTAs per kerkim te jashtezakonshem dhe cilesor tingulli.  
  Njoftime elektronike Lidheni Invenio pro me kompjuterin tuaj dhe perditesoni programin me te fundit nga MAKRO. Nuk eshte e nevojshme te blini detektor te ri. Thjesht dhe lehtesisht, perditesojeni! Me mundesine e re te perditesimit online, shkarkoni risite me te fundit per detektorin tuaj te arit dhe te metaleve Invenio pro me versione gjithmone te perditesuara online. 
Dridhje Invenio pro do te drithet kur te gjeje nje objektiv! Ideale per perdoruesit me probleme degjimi si dhe per detektimet nenujore. Gradimi jo i zhurmshem i Invenio pro per kerkime te posacme. Invenio pro nuk nxjer ton zeri dhe nuk eshte e nevojshme te vendosni kufje per te degjuar sinjalin e objektivit. Vetem perdoruesi e kupton kur ka objektiv dhe kontrollon plotesisht ambientin perreth tij. 
  Drite LED dhe ndricim i pasem i ekranit ΕAktivizoni driten e trupezuar te Invenio pro kur beni kerkim ne eresire ose vende te erreta si per shembull ne nje shpelle. 

 

 


-PERMBAJTIA E PAKETES STANDARTE-

 

1 – System Box
2 – Shaft & Handle
3 – IPTU Sensor
4 – INV40 Pllake kerkimi
5 – INV28 Pllake kerkimi
6 – System Box Cante mbajtese
7 – Kufje
8 – AC Karikues
9 – Karikues makine
10 – USB Kabell
11 – IPTU Cante mbajtese
12 – Mbulesa Mbrojtese
13 – Pjese montimi te pllakes
14 – Mbajtese beli
15 – Cante mbajtese


 

-PLLAKA KERKIMI INVENIO PRO-

 

INV28 Kundra ujit DD Pllake kerkimi 28 x 18 cm (11″ x 7″)
INV40 Kundra ujit DD Pllake kerkimi 40 x 35 cm (15.5″ x 14″)
IINV56 Kundra ujit DD Pllake kerkimi 56 x 49 cm (22″ x 19″)

 


-SPECIFIKIME-

 

Sistem operativ Sistem Linux i Integruar
Procese grafike OPEN GL
Sensore IPTU (Integrated Positional Tracking Unit)
Operating Principle VLF
Frekuenca Operative Standarte: 14kHz Pro: 5kHz/14kHz/20kHz
Frekuenca Audio 150 Hz – 700Hz e rregullueshme
Menyra kerkimi (3 Non-Motion (Duke permbajur anomali toke/Kavitet) / 3 Ndarje)
Audio Hekuri Po
Tone Break Po
Notch Filter Po
Ground Balance Automatike / Manuale / Tracking
Pinpoint Po
Gradues frekuence Po
Dridhje Po
Gradime ndjeshmerie 01-99
Target ID 00-99
Pllaka kerkimi INV28 Kundra ujit DD 28x18cm, INV40 Kundra ujit DD 40x35cm, INV56 Kundra ujit DD 56x49cm (perfishihet vetem ne pro package)
Ekran 7″ 800×480 18 Bit RGB TFT Ekran
Backlight Po
LED Flashlight Po
Peshe System Box: 1.7kg (me 5500 mAh bateri) Shaft and Handle: 2.4kg
Gjatesi 121cm -152cm e rregullueshme
Shaft Bateri 7.4 V 5400 mAh LiPo
System Box Bateri 7.4 V 5500 mAh LiPo
System Box Bateri shtese 7.4 V 9500 mAh LiPo (included in pro package only)
Shaft Jetegjatesi bateria Pa sensor – deri ne 20 ore, me sensor: deri ne 10 ore
System Box Bateri Deri ne 7 ore
System Box Bateri shtese Deri ne 13 ore
Garanci 2 vjet
Patenta Tregues i skemses dhe dimensioneve te objektivit, thellesise te metalit, anomalite e terenit dhe zgavrat.)

 

 

KUJDES!!! 

Kompania AR Metal Detectors ju ofron mundesine te keni udhezimet e perdorimit ne gjuhe te shumta per te gjitha ata qe blejne detektoret e metaleve nga dyqani yne.

Jemi te vetmit qe tashme mund tju instruktojne mbi detektoret metalike me udhezime edhe ne gjuhen shqipe.

 

Manual Perdorimi ne Shqip Manual Perdorimi ne Anglisht Manual Perdorimi ne Greqisht

Dergese falas per blerje mbi 100 €

Na pelqeni ne Facebookj

Regjistrohuni ne Youtub ne kanalin tone

Na ndiqni ne Instagram