Sale
-24%

LOPATA TEXAS GOLD 314

32.00  Including tax

24% Off.
QTY:

Product Description

LOPATA TEXAS GOLD 314

 

Me dizajnin e vet unik lopata Texas Gold 314 vjen per te na impresionuar. Paloset ne dy pjese per te ruajtur sa me shume hapesire. I trajtuar posacerisht nga material rezistent ne temperature te larta me ngurtesi 42-46°.

Perfshin nje kellef per vendosjen dhe mbajtje ne rrip per transport me te lehte.

 

shovel texas gold 314

Detajet:

  • Materiali: Celik 1050 (CK50)
  • Tehu: 21 * 15 cm
  • Palosja: 22 cm
  • Gjatesia e pergjithshme (e papalosur): 59 cm
  • Trashesia e tehut: 2mm

 

Perdoret me se miri njekohesisht per profesionistet dhe amatoret si ne fushen e kerkimeve dhe detektimeve, ashtu edhe ne kultivimin e bimeve dhe perimeve etj

Dergese falas per blerje mbi 100 €

Na pelqeni ne Facebookj

Regjistrohuni ne Youtub ne kanalin tone

Na ndiqni ne Instagram