Nokta Makro Anfibio Multi

950.00  Including tax

QTY:
Kategori: Brand: ,

Product Description

Nokta|Makro Anfibio Multi

KUR THELLESIA, SHPEJTESIA dhe ENERGJIA KANE RENDESI…
MENYRA PER TI ARRITUR QUHET ANFIBIO!

KUJDES!

JEMI AGJENTËT EKSKLUZIVË TË NOKTA|MAKRO PËR SHQIPERINË DHE KOSOVË.

Kompania “AR METAL DETECTORS” është kompania e vetme e autorizuar nga Detektorët NOKTA MAKRO në Shqipëri dhe Kosovë.
Tregoni kujdes ndaj produkteve dhe furnizuesve të paautorizuar kur blini një produkt të Detektorëve Nokta Makro!
Origjinaliteti, instruksionet dhe garancia sigurohen nga Detektorët Nokta Makro dhe Kompanitë e autorizuara!


Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων

 

 

 

Me te gjitha opsionet e saj te reja plus 7 pllaka opsionale per te zgjedhur, Anfibio e re do te jete deshira me e madhe per detektim.

 

Kudo qe te jesh ne park, ne fushe antike ose plazh, duke kerkuar per monedha, relika ose xhevaire, Anfibio Series do te ofroje thellesi me te madhe, shpejtesi dhe performance. 

 

Nuk eshte e nevojshme te jeni te stresuar mbi opsione te shumta ne ekranin tuaj – Menuja e vetme e Anfibios eshte dizenjuar per te sjelle lehtesi perdorimi dhe per te kursyer kohe te cmuar per detektuesit.

 

 

 

Anfibio Multi (5/14/20 kHz) – Multi Funsione

 


 

E thjeshte per te perdorur dizajnin unik te menuse

 

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων

 

Te shkosh ne uje? Asnje problem me Anfibio…

 

“Nese detektuesi perdor pasionin ne kerkimet e tij, e vetmja rruge eshte Anfibio!”

 


 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων

 

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων IP68

 

Plotesisht e zhytshme (16.4ft) dhe e mbrojtur

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Aftesi e jashtezakonshme vecueshmerie

 

Fitoni kohe duke i zbuluar objektivat ne kohe rekord

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Dizajn i ri pllake

 

Pllak e re prej 28cm (11″) ofron thellesi ekstra per te cilen kishe nevoje!

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Menu e avancuar per plazhe

 

Shum stabel ne veprimtarine e saj ne rere te lagesht, te thate dhe nen uje.

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Funksion i ri E.U.D

 

Extra Thellesi nentokesore – Detekton disa lloje metalesh ne kushte toke dhe/ose ne thellesi te medha. 

 

 

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων

 

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Shpejtesi e madhe rekuperimi

 

Behuni gati te gjeni cdo lloj metali tjeter qe detektoret e meparshem e kane humbur!

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων 3  Gradime nivelesh stabel thellesie

 

Rregulloni niveline thellesise te detektorit te shfaqur ne ID per objektiva te gjetura.

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Menyra Kerkimi

 

9 menyra (GEN Delta/2 Tone/3 Tone/4 Tone/5 Tone/99 Tone/Beach/Deep/Cache)

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων 2.4 GHz Kufje wireless te perfshira*

 

Shijo lirshmerine wireless!

 

 

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων

 

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Perditesime online te programit

 

Qendro i perditesuar me programin nepermjet USB ne PC dhe merr maksimumin per detektorin tend.

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Dridhje

 

Anfibio do te drithet kur kap nje objektiv! Ideal per perdoruesit edhe per kerkimet nenujore. 

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Ndricim Tastjere

 

Nje risi e kendshme per kerkuesit ne erresire!

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Ndryshim gjatesie boshti

 

Ndryshim gjatesie boshti ne 76cm (30″). E rendesishme per transport te lehte, paketim dhe udhetim te kendshem.

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Built-in Lipo Bateri**

 

Karikojeni ate lehtesisht me karikuesin shtese ose me USB powerbank. Ofron deri ne 19 ore lirshmeri perdorimi. 

 

 

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων

 

Anfibio eshte e paketuar me aq shume menyre saqe te qeteson menderisht. Kjo do te jete e vetmja makineri per te cilen kishit nevoje per cdo situate. Ndertimi eshte i forte dhe sistemi i ri lejon kedo te ndjeke ose te gjeje objektivin e kerkuar. E fundit por sigurisht jo e vetmja. Dizajni i ri i pllakes lejon cdo lloj kerkimi te thelle dhe synon ne thellesi.  Me thelle se cilido konkurent!

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων

 

 

 

 

* Kufjet wireless nuk jane kundra ujit dhe nuk duhet te lagen
** Jetegjatesia e baterise te Anfibio Multi do te varet nga frekuenca operative qe do te perdorni.

 

 

Permbajtia e paketes

 


 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων

 

1 – Kuti Sistemi
2 – Pllake kerkimi DD kundra ujit 28×18 cm (AF28) & Mbulese
3 – 2.4 GHz Kufje Wireless (Seria Gri)
4 – Karikues USB & kabull kalimi te dhenash
5 – Karikues AC
6 – Manual Perdorimi & Certifikate Garancie

 

 

Pllakat e kerkimit

 


 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Kundra ujit DD Pllake kerkimi 28×28 cm / 11″ (AF28)
Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων Kundra ujit  DD Pllake kerkimi 40×35 cm / 15″ x 14″ (KR40). Pllake opsionale.

 

 

 

Specifikimet

 


 

Menyra e Operimit VLF
Frekuenca Operative 5kHz/14kHz/20kHz
Frekuenca Audio 150 Hz – 800Hz (adjustable)
Menyra Kerkimi 9 (GEN, 2 Tone, 3 Tone, 4 Tone, 5 Tone, 99 Tone, Beach, Deep, Cache)
Tone Audio 5
Volum Toni Po
Ndarje Toni Po
Notch Filter Po
Notch Volum Po
Balance terreni Automatike / Manuale / Me zbulim
Pinpoint Po
Ndarje frekuence Po
Dridhje Po
Programimet e Vecueshmerise 01-99
Target ID 00-99
Pllake kerkimi Pllake kundra ujit DD – 28 cm / 11″ (AF28)
Ekran LCD e rregullueshme
Ndricim Po
Tastjere me drite Po
Pesha 1.7 kg (3.7lbs.) duke perfshire pllaken e kerkimit
Gjatesia 76cm – 136cm (30″ – 53″) e rregullueshme
Bateria 3700mAh Lithium Polymer
Garancia 2 Vjet

 

Anfibio Multi ανιχνευτής μετάλλων

Dergese falas per blerje mbi 100 €

Na pelqeni ne Facebookj

Regjistrohuni ne Youtub ne kanalin tone

Na ndiqni ne Instagram