Sale
-25%

LOPATA TEXAS GOLD 305

60.00  Including tax

25% Off.
QTY:

Product Description

LOPATA TEXAS GOLD 305

 

Lopata e palosshme me ndertim ushtarak. I palosshem per te zene me pak hapesire dhe per te ofruar lehtesi ne transportimin ne te gjitha kushtet. Material i trajtuar posaçerisht dhe rezistent ne temperatura te larta me ngurtësi 42-46 °.

Perfshin nje kellef per vendosjen dhe mbajtje ne rrip per transport me te lehte.

 

shovel texas gold 305

Detajet:

  • Materiali: Celik 1050 (CK50)
  • Perberja e materialit: Alumin
  • Tehu: 21 * 15 cm
  • Palosja: 23.5 cm
  • Gjatesia e pergjithshme (e pa palosur): 58 cm
  • Trashesia e tehut: 2,5 mm

 

I perdorur nga Ushtria Amerikane. Perdoret me se miri njekohesisht per profesionistet dhe amatoret si ne fushen e kerkimeve dhe detektimeve, ashtu edhe ne kultivimin e bimeve dhe perimeve etj.

Dergese falas per blerje mbi 100 €

Na pelqeni ne Facebookj

Regjistrohuni ne Youtub ne kanalin tone

Na ndiqni ne Instagram