Sale
-18%

LOPATA TEXAS GOLD 309

32.00  Including tax

18% Off.
QTY:

Product Description

LOPATA TEXAS GOLD 309

 

Modeli me klasik i lopates Texas Gold dhe i testuar ne te gjitha kushtet si ne hapesirat e gjelbera dhe te erreta. I trajtuar specifikisht dhe material rezistent ne temperaturat e larta.

Perfshin nje kellef per vendosjen dhe mbajtje ne rrip per transport me te lehte.

shovel texas gold 309

Detajet:

  • Materiali: Flete Celiku (Q235)
  • Tehu: 21* 14.5 cm
  • Palosja: 24 cm
  • Gjatesia e pergjithshme (e pa palosur): 57.5 cm
  • Trashesia e tehut: 1.5 mm

 

Një zgjedhje ekonomike për një mjet vërtet të qëndrueshëm

Dergese falas per blerje mbi 100 €

Na pelqeni ne Facebookj

Regjistrohuni ne Youtub ne kanalin tone

Na ndiqni ne Instagram