Sale
-8%

NOKTA ULTRA SKANER Detektor Sigurie

185.00  Including tax

8% Off.
QTY:

Product Description

KUJDES!
ΕKompania “AR METAL DETECTORS” është kompania e vetme e autorizuar nga Detektorët NOKTA MAKRO në Shqipëri dhe Kosovë.
Tregoni kujdes ndaj produkteve dhe furnizuesve të paautorizuar kur blini një produkt të Detektorëve Nokta Makro!
Origjinaliteti, instruksionet dhe garancia sigurohen nga Detektorët Nokta Makro dhe Kompanitë e autorizuara!

NOKTA ULTRA SKANER Detektor Sigurie

 

Tiparet:

ULTRA SKANER Detektor dore i cili mundeson sigurine ne Aeroportin Ataturk

 

nokta ultra scanner

 

Siguria po behet edhe me e rendesishme ne jeten publike te sotme. Prandaj, nevojiten zgjidhje te sigurise ne pothuajse çdo pjese te jetes sone te perditshme.

Ultra Skaneri, me ndjeshmerine e tij perfundimtare, kohen e shpejte te pergjigjes, dizajnin e lehte dhe ergonomik eshte detektori me ideal i dores per mbrojtje dhe siguri maksimale.

E aplikueshme:

-Aeroporte

-Shkolla

-Gjykatat

-Tubime dhe demostrata

– Qendra Tregetare

– Qendra Policie

– Burgje

-Terminalet e transportit

-Qendra Biznesi

-Zyrat Shtetore

Permbajtia e paketes Basic

  • Mbajtese baterie
  • Kellef prej lekure
  • Bateri

 

nokta ultra scanner

 

Permbajtia e paketes Pro

  • Ultra Scanner
  • Valixhe e madhe transporti
  • Kellef prej lekure
  • Kufje
  • Bateri e rikarikueshme 9V & Karikues
  • Manual perdorimi

 

nokta ultra scanner pro

ULTRA SCANNERSPECIFIKIMET  TEKNIKE

 

Frekuenca Audio 2KHz
Frekuenca e operimit 50KHz
Voltazhi 6V – 10.5V
Rryma 4.5mA (Pause)
Dimensionet (GjatesixPeshexThellesi) 40 x 8.5 x 3cm (15.7″ x 3.3″ x 1.2″)
Pesha 400 gr.
Temperatura e veprimit: -20ºC (14ºF) to 60ºC (140ºF)
Lageshtira: %95
Bateria 9v Alkaline
Kohezgjatja e baterise Deri ne 100 ore (Bateri Alkaline)
Garancia 2 Vjet

 

 

 

 

Dergese falas per blerje mbi 100 €

Na pelqeni ne Facebookj

Regjistrohuni ne Youtub ne kanalin tone

Na ndiqni ne Instagram